“HİZMETLERİN TOPLUMA AKTARILMASINDA GAZETECİLERİN BÜYÜK EMEĞİ VAR”

‘10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısı ile kentte görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu; gazetecilerin yapılan hizmetleri kamuoyuna aktarılması, tanıtılması noktasında büyük emeklerinin olduğunu kaydetti.

“HİZMETLERİN TOPLUMA AKTARILMASINDA GAZETECİLERİN BÜYÜK EMEĞİ VAR”

Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammed Subaşıoğlu, ‘10 Ocak Dünya Çalışkan Gazeteciler Günü’ dolayısı ile kentte görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Etkinlikte konuşan Başkan Subaşıoğlu, Türkiye genelinde sosyal alandan, çevreye varana kadar birçok alanda en çok projeyi hayata geçiren belediyelerden birisi olduklarını söyledi. Projelerin hayata geçirildikten sonraki sürecinde önemine değinen Başkan Subaşıoğlu, gazetecilerin bu anlamda yapılan hizmetleri kamuoyuna aktarılması, tanıtılması noktasında büyük emeklerinin olduğunu kaydetti. Başkan Subaşıoğlu, “İnşallah gazeteci kardeşlerimiz, arkadaşlarımız önümüzdeki dönemlerde de yapacakları haberlerle belediyemizi hizmetlerin topluma aktaracak ve kamuoyunu aydınlatacaklar” diye konuştu.

Medya sektörünün ekonomik sıkıntıları olduğunu kaydeden Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı; medya sektörünün borçlarının yapılandırılması çağrısında bulundu. Başkan Boyacı, “Son günlerde spor kulüplerinin borçları yapılandırılıyor. Dün kredi kartı borçlarının yapılandırılacağı açıklandı. Bizlerde medya kuruluşlarının borçlarının yapılandırılmasını istiyoruz” dedi. (İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER