Honaz yeni sezona hazırlanıyor

Tarımsal sulama konusunda yaşanabilecek sıkıntıları önceden bertaraf eden Honaz Belediyesi, üreticilerin rahat ve kolay bir sezon geçirmesi için hazırlıklarına devam ediyor.

Honaz yeni sezona hazırlanıyor

Honaz Belediyesi, üreticilerin yeni tarım sezonu öncesi sıkıntı yaşamaması için çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, bu kapsamda su tevzi memurlarıyla bir araya geldi.

Toplantı öncesinde ilçede bulunan su kanallarının temizliği, bakımı, yolların durumu, suyun kullanımı gibi konularda çalışmalar yapılırken, toplantıda birçok konu masaya yatırıldı.

Sulama kanallarının temizliği ve bakımı üzerinde hassasiyetle durulurken yeni sezonda hiçbir üretecinin mağdur edilmemesi gerektiği belirtildi. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Belediye olarak biz, üreticilerimizin en iyi şekilde kazanç sağlaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Su kanallarının temizliği, bakımı, yolların durumu, suyun kullanımı ve diğer birçok konuda en ufak bir sıkıntıya mahal bırakmayacak şekilde yeni sezona hazır olmalıyız. Su kanallarının temizliği ve bakımının ardından diğer konularda da hassasiyetle durulacak ve üreticilerimiz mağdur edilmeyecek. Üreticilerimize yeni sezonda hayırlı ve bereketli işler diliyorum” dedi.

YORUM EKLE