Honaz’da gençlere 19 Mayıs tişörtü

Honaz Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesi gençler için Atatürk siluetli tişörtler hazırlayarak dağıtmaya başladı.

Honaz’da gençlere 19 Mayıs tişörtü

Honaz Belediyesi, 19 Mayıs 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesi hazırlıklara devam ediyor. Korona virüsü nedeniyle alanlarda bayramların kutlanamaması nedeniyle çalışma yürüten Honaz Belediyesi, gençlerin 19 Mayıs coşkusunu yaşaması için 3 renk ve çeşitli boyutlarda tişört hazırladı. Beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere hazırlanan tişörtlerin dağıtımının yapılması için Honaz Belediyesi Başkanı Yüksel Kepenek sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Kepenek şu ifadelere yer verdi: "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesi gençlerimize Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk baskılı tişört dağıtıyoruz. Honaz İlçe sınırında yaşayan 18 yaşına kadar tüm gençlerimiz 0533 896 5770 numaralı telefona isimlerini, adreslerini ve tişört bedenlerini yazarak WhatsApp'tan mesaj atabilirler. 19 Mayıs'a kadar tüm gençlerimize bu tişörtlerimizi dağıtıp, Gençlik Bayramı coşkusunu bu tişörtle yaşamaya davet ediyorum."

19 Mayıs’ın Türk milleti için öneminin büyük olduğunu ifade eden Başkan Kepenek, "19 Mayıs’ta Samsun’a çıkan Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün o büyük mücadelesini anlamak zorundayız. Bayramlarımızda özellikle gençlerimizde milli bilinci yükseltmemiz lazım. Bu kapsamda 19 Mayıs’a kadar 18 yaş altı ve bizden tişört talep eden tüm gençlerimize Atatürk siluetli ve imzalı tişört hediye edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlkay oruç
İlkay oruç - 11 ay Önce

Harika bir etkinlik sayın başkan yolunuz açık olsun inşAllah selamlar

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221