Honaz’da Kadınlar Günü’ne özel program

Hayatın her alanında üreten, emek veren kadınlara özel bir gün yaşatmak isteyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kapsamlı bir programa ev sahipliği yapacak. Seminerden eğlenceye, ödüllü yarışmalardan çeşitli ikramlara kadar Honazlı kadınlar kendi günlerinde unutulmaz bir gün yaşayacak.

Honaz’da Kadınlar Günü’ne özel program

Etkinlikler, salı günü saat 13.00’te Honaz Düğün Salonu’nda başlayacak. İlk etkinlik, sağlık semineri olacak. Cerrahi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarından Doç. Dr. Ömer Demirtaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Honazlı kadınlara kadın hastalıkları ve doğum konusunda seminer verecek Doç. Dr. Demirtaş Honazlı kadınların sorularını da yanıtlayacak.

KADINLARA ÖZEL ‘KADIN HAKLARI SEMİNERİ’

Sağlık seminerinin ardından sıra hakları öğrenmeye gelecek. Kadın hakları konusunda alanında uzman Avukat Özlem Doğan Bıyıklı saat 14.00’te Honazlı kadınlarla buluşacak. Yaşamın her alanında kadınlara özel tanınan hakları anlatacak olan Avukat Özlem Doğan Bıyıklı soru cevap kısmında da kadınları aydınlatacak.

FARKINDALIK GÜNÜNDE FARKLI BİR GÜN

Seminerlerin ardından sıra eğlenceye gelecek. Denizlili sanatçı Ozan Ozanca eğlenceli türküleri ile Kadınlar Matinesi’nde Honazlı kadınları coşturacak. Gün boyu yapılacak ikramlar ve ödüllü yarışmalar da kadınlara emek dolu günlerinde eğlenceli bir mola verdirecek.

BAŞKAN KEPENEK’TEN DAVET

Belediye Başkanı Yüksel Kepenek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenecek programa herkesi davet etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kapsamlı bir program hazırladıklarını belirten Başkan Kepenek; “Yaşamın her alanında bizlere emek veren kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Bu farkındalık gününde biz de Honazlı kadınlara farklı bir gün yaşatmak amacıyla bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapacağız. Programımızın tamamı ücretsizdir; tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Bu özel günü hep birlikte kutlayalım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER