Honaz’da sokaklar yıkandı

Korona virüsü tedbirleri kapsamında Honaz Belediyesi ekipleri ilçe meydanı başta olmak üzere sokakları deterjanlı suyla yıkayarak dezenfekte işlemi yaptı.

Honaz Belediyesi, Korona virüsüyle mücadele kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

Virüsün yayılmaya başladığı ilk andan itibaren önlemlerini alan, temizleme, dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri son olarak sokakları yıkamaya başladı.

Çarşı Meydanı’ndan başlayarak vatandaşların yoğun olarak bulunabileceği alanları deterjanlı suyla yıkayan ekipler daha sonra ilaçlama çalışmasında da bulundu. Kamu daireleri, bankalar, camiler, yolcu durakları, marketler, eczaneler başta olmak üzere birçok yerde dezenfekte ve ilaçlama çalışmasında bulunan Honaz Belediyesi ekipleri çalışmaların süreceğini belirtti.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ‘’ Korona virüsü ile mücadeleyi çok önemsiyoruz. Bu konuda hiçbir yurttaşımızın zarar görmemesi için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda sokaklarımızı yıkıyor, ilaçlanması gereken her yeri ilaçlıyoruz. Bundan sonra vatandaşlarımızı bu beladan korumak için çalışmalarımız devam edecek’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211