HONAZ'IN 4 MAHALLESİNDE İÇME SUYU ATAĞI

HONAZ'IN 4 MAHALLESİNDE İÇME SUYU ATAĞI

DESKİ, Honaz’ın Ovacık, Karakurt, Karateke ve Emirazizli mahallelerinin içme suyu sorununu çözerek, vatandaşları nitelikli içme suyu ile buluşturdu. Çalışmalar kapsamında 1 adet 2.000 metreküplük içme suyu deposu, 1 adet içme suyu sondaj kuyusu ile 4 mahalleye toplamda 10.000 metre içme suyu iletim hattı döşendi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü, Honaz ilçesinin 4 mahallesini daha nitelikli içme suyu ile buluşturdu. Bölge halkının modern ve nitelikli içme suyuna kavuşması için harekete geçen DESKİ, Ovacık Mahallesi’ne 2.000 metreküplük içme suyu deposu inşa ederek 1 adet içme suyu sondaj kuyusu açtı. Çalışmalar kapsamında Ovacık, Karakurt, Karateke, Emirazizli mahallelerine toplamda 10.000 metre içme suyu iletim hattı döşendi.

Büyükşehir DESKİ’nin alt yapı çalışmalarına kentin her noktasında devam ettiğini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Honaz ilçemizde de alt yapı bakımından tüm ihtiyaçları giderinceye kadar projelerimizi gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda Honaz’da 4 mahallemizde daha gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bölgede yaşayan vatandaşlarımıza modern ve nitelikli alt yapı hizmeti sunduk. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211