HOROZ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

HOROZ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Denizlispor transfer çalışmaları kapsamında bir açıklama yaptı. Yeşil-siyahlılar 8 oyuncu hedeflediklerini belirtirken 5 oyuncu ile anlaşma sağladıklarını ayrıca taraftarın arzu ettiği 2 isim ile de temasların devam ettiğini açıkladılar. Denizlispor Yönetim Kurulu adı altında sosyal medyadan yapılan açıklamada sözlere yer verildi:

“Transfer çalışmalarımız kapsamında kiralık olarak takımımıza katılan Canberk Aydın ve Alperen Babacan kamp programımıza dahil olarak takımla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Anlaşmaya vardığımız 2 futbolcu ise kamp yaptığımız otele gelerek takım arkadaşları ve teknik heyetimizle tanışmış olup kendi kulüpleri ile yaşadıkları sorunlarını çözmeleri için tarafımızdan kendilerine 3 gün izin verilmiştir. Yurtdışından gelmesini beklediğimiz yabancı futbolcunun ise yarın Türkiye’ye gelerek kampımıza dahil olması beklenmektedir.

Transfer çalışmalarımıza başlarken hedeflemiş olduğumuz 8 futbolcudan 5 tanesi ile şuan anlaşmaya varılmış olup ayrıca taraftarımızın Denizlispor’da görmeyi çok istediği 2 futbolcu ile temaslarımız devam etmektedir. Bu oyuncular ile ilgili gerekli bilgi gelecek günlerde sizlerle paylaşılacaktır”

Spor Servisi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER