HULUSİ KULAKLI KALBİNE YENİLDİ

HULUSİ KULAKLI KALBİNE YENİLDİ

Denizli Ticaret Borsası eski Başkanı ve Denizli Ticaret Odası Meclisi Eski Üyelerinden İşadamı Hulusi Kulaklı, tedavi gördüğü kalp rahatsızlığı nedeniyle hayata gözlerini yumdu. 
Denizli sanayisi bir duayenini daha kaybetti. Denizli Ticaret Borsası Eski Başkanı ve Denizli Ticaret Odası Meclisi Eski Üyelerinden hayırsever işadamı Hulusi Kulaklı, bir süredir tedavi gördüğü kalbine yenik düştü. 79 yaşında hayata gözlerini yuman Akova Çırçır ve Tekstil Firmaları Kurucusu merhum Hulusi Kulaklı için 8 Nisan 2018 Pazar günü Ulu Camii’nde tören düzenlendi. Törene Denizli Protokolü ve Kulak Ailesi’nin yakınları, dostları ve akrabaları  katıldı. Merhum Kulaklı, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında İlbade Mezarlığı’nda toprağa verildi. 
Denizli Ticaret Borsası Eski Başkanı ve Denizli Ticaret Odası Meclisi Eski Üyesi olan Kulaklı, Denizlispor’da uzun yıllar asbaşkanlık görevini yürüttü. Pamukkale Üniversitesi Eğitim Kültür Vakfı ve Denizli Fakir ve Muhtaçları Koruma Vakfı kurucularından olan Kulaklı, aynı zamanda eğitim alanında da yaptığı okullarla gündeme gelmişti. Başkarcı Nikah ve Düğün Salonu’nu yaptıran Kulaklı; Mustafa Kulaklı Ortaokulu, Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu, Hulusi Kulaklı Ortaokulu, H. Semiha Kulaklı Ortaokulu’nu yapımını da üstlenmişti. Evli olan Merhum Kulaklı 2 kız babasıydı.

 

OZAN KARPUZ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER