HÜSEYİN MEMİŞOĞLU; AVUKAT KIZI HİLAL MEMİŞOĞLU'NU EVLENDİRDİ

HÜSEYİN MEMİŞOĞLU; AVUKAT KIZI HİLAL MEMİŞOĞLU'NU EVLENDİRDİ

DENİB Başkanı ve tekstilci işadamı Hüseyin Memişoğlu’nun Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu avukat kızı Hilal Memişoğlu ile Aydın Ailesi’nin oğlu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunu genç işadamı İbrahim Aydın, Merkezefendi Belediyesi Kırçiçeği Düğün Salonu’nda rüya gibi bir törenle dünya evine girdi.

DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu eşi Ayşegül Memişoğlu ile dünürleri Hülya-Osman Aydın çifti, Hilal ve İbrahim’in mutlu gününe tanıklık etmek isteyenler konukları kapıda karşıladı ve davetlilere “Hoşgeldiniz” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonu Denizli’de “yılın düğünü” denilebilecek evlilik törenlerinden biri daha gerçekleştirildi. Hilal Memişoğlu ile İbrahim Aydın’ın düğünlerine; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eşi Ayşen Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekilleri Dr. Sema Ramazanoğlu, Cahit Özkan ve Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan,  Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Babadağ Belediye Başkanı Salim Demirezen, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Denizli eski Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, Denizli Emniyet Müdürü Mevlit Demir, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, DTB Başkanı İbrahim Tefenlili, Aile Bakanlığı’nda üst düzey yönetici Ahmet Altın, Spor ve Gençlik İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Bereketli eski Belediye Başkanı Hüseyin Çalışkan, TURSAB Denizli Başkanı Turan Köseoğlu, Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan, BASİAD Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin, DENİB Başkan Vekili İbrahim Uzunoğlu, Ahmet Faik Paralı, Veysi Savaş, Prof. Dr. Ersan Öz, Avukat Mehmet Harktı, Denizli iş ve politika çevrelerinden isimler ile Memişoğlu ve Aydın Ailelerinin yakınları, dostları ve akrabaları katıldı. 


Hilal Memişoğlu ve İbrahim Aydın’ın nikahını Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan kıydı. Çiçeği burnunda çiftin ağır isimlerden oluşan şahitliğini ise; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Dr. Sema Ramazanoğlu, Cahit Özkan ve Şahin Tin,  Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, DTB Başkanı İbrahim Tefenlili, Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan, DENİB Başkan Vekili İbrahim Uzunoğlu, Ahmet Faik Paralı, Veysi Savaş, Prof. Dr. Ersan Öz ve Avukat Mehmet Harktı yaptı. DRT Denizli olarak Memişoğlu ve Aydın Ailelerini kutluyor,  Hilal ile İbrahim’e ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

MUHAMMET KARAÇAY-ALPER PARLAK

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER