İdris Cirit’ten DRT’ye veda ziyareti

Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla, kurumun Denizli Şube Müdürlüğü görevini yürüten İdris Cirit, Manisa’ya atandı. Cirit veda ziyaretleri kapsamında DRT’yi ziyaret etti.

İdris Cirit’ten DRT’ye veda ziyareti

Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu’nun (BİK) aldığı kararla, kurumun Denizli Şube Müdürlüğü görevini yürüten İdris Cirit, Manisa’ya atandı.

Cirit’ten boşalan koltuğa ise Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler getirildi. Cirit veda ziyaretleri kapsamında DRT’yi ziyaret etti. Ziyarette Cirit, Akça Şirketler Topluluğu Başkan Yardımcısı, DRT ve Denizli Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Semra Akça Acar ve Genel Yayın Yönetmeni Cem Kaytan tarafından karşılandı.

“DRT ve DENİZLİ GAZETESİ'NİN DENİZLİ'YE KATTIĞI DEĞERİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ"

Ziyarette açıklamalarda bulunan Cirit; “Denizli bizim için çok değerli. Denizli medyası bizler için çok değerli. Uzun süreden beri buradayım. İki yıldır müdür olarak devam ediyorum. Bu süreçte Denizli basınına bir nebzede olsa katkı sunabildiysem ne mutlu bana. Bizler kurum olarak yerel basının yanındayız. Bu bir bayrak yarışı. Burada önemli olan katkı ve hizmet edebilmek. Eksikliklerin giderilerek kaliteli bir yayıncılık noktasında her zaman basınımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.  DRT ve Denizli Gazetesi’nin Denizli’ye kattığı değeri çok iyi biliyoruz. Bundan sonraki süreçte Manisa’ya yolunuz düştüğünde çalacağınız bir kapınız olduğunu unutmayın lütfen. Sizlere telefonumuz günün her saatinde açık olacaktır ”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER