İhracatın Yıldızları ödüllendirilecek

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) ev sahipliğini yapacağı ‘TİM Denizli Meclisi ve DENİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’, yarın Denizli Anemon Otel’de yapılacak. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle’nin de katılımıyla yapılacak ‘TİM Denizli Meclisi’nde katılımcılara, Ticaret Bakanlığı, TİM, kamu kurum ve ilgili kurumların yetkililerince ihracat konusunda bilgilendirilecek. Etkinlik, DRT’den ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

İhracatın Yıldızları ödüllendirilecek

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) ev sahipliğinde ‘TİM Denizli Meclisi ve DENİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ yapılacak. 28 Mart Pazartesi günü Anemon Otel’de yapılacak etkinlik, saat 14.00’te başlayacak ve 18.00’e kadar sürecek. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle’nin de katılması beklenen etkinlikte ‘TİM Denizli Meclisi’ etkinliği kapsamında katılımcılar, Ticaret Bakanlığı, TİM, kamu kurum ve ilgili kurumların yetkililerince ihracat konusunda bilgilendirilerek, bölge ihracatına ilişkin veriler, analizler ve fırsatlar paylaşılacak. Ayrıca etkinlikte ihracatçıların öneri ve beklentileri konularında değerlendirmelerde bulunulacak. Akabinde, 2021 yılında DENİB üzerinden en çok ihracat gerçekleştiren firmalarının ödüllendirileceği ‘DENİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ gerçekleştirilecek. Tören DRT’den canlı olarak yayınlanacak.

Etkinlik hakkında konuşan DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu; “Burada ilk 20’de olan ihracatçımızı, Uşak ilinin ilk 3 ihracatçısını, sektörlerinde birinci olan ve 1 milyon dolar üstü ihracat yapan 41 ihracatçıya, 2021 yılında yaptıkları ihracatlardan dolayı teşekkür etmek için plaketlerini vereceğiz. Ayrıca bu törenden önce de TİM’in organize ettiği Denizli Meclisi gerçekleşecek. Denizli’nin ileri gelenleri ve sanayiciler bir araya gelip o bölgenin ihracatının nasıl geliştirileceği ve problemlerin nasıl çözüleceğiyle ilgili bir beyin fırtınası yapacak. Burada ihracatçılarımızın orada olması ve direkt problemleri aktarabilmesi en önemli şey” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER