İKİ YIL SONRA GELİNLİK GİYİP DÜĞÜN YAPTI

İKİ YIL SONRA GELİNLİK GİYİP DÜĞÜN YAPTI

İki yıl kaçarak resmi nikah yapan Hüseyin ve Semra Çalar çifti, İki yıl sonra aileler barışınca Hüseyin Çalar damatlığını, Semra Çalar’da gelinliğini giyerek iki gece düğün yaptı.
Denizli’de iki yıl önce Hüseyin ve Semra Çalar çifti kaçtı. Aileler evlenmelerine izin vermedi. Çalar Çifti de resmi nikah kıyarak dünya evine girdi. İki yıl sonra aileler barışınca Hüseyin Çalar damatlığını, Semra Çalar’da gelinliğini giyerek iki gece düğün yaptı. Çalar Çifti düğünün ardından balayı için Antalya’ya gitti. Denizli’de esnaflık yapan eşi Hüseyin Çalar’ın işyerine, 2014 yılında iş başvurusu için gittiğini, ancak başka iş bulması nedeniyle eşinin yanında çalışmadığını anlatan Semra Çalar, “2014 yılında eşim eleman arıyordu. İş başvurusu için işyerine gittim. Eşimle konuştuk, anlaştık ancak başka bir iş buldum orada çalışmaya başladım. 2015 yılında arkadaş ortamında eşimle tekrar karşılaştık. Biraz konuştuktan sonra birbirimizi hatırladık. Eşim daha önce evlenip boşandığı için ailelerimiz evlenmemize izin vermedi. Biz de 2015 yılı Aralık Ayı’nda kaçarak resmi nikahımızı kıydık. Ancak gelinlik giymek içimde uhde kalmıştı. İki yıl sonra ailelerimizde barışıp anlaşınca düğün yapmaya karar verdik” dedi. 

İKİ GÜN İKİ GECE DÜĞÜN 

Denizli’de farklı mekanlarda gelinlik ve damatlık giyerek kına gecesi ve düğün yaptıklarını anlatan damat Hüseyin Çalar, “Eşim gelinlik giymeyi çok istiyordu. İki yıl sonra ailelerimiz barışınca bize de düğün yapmak kaldı. İki yıl sonra gelinlik ve damatlıklarımızı giydik. Kalabalık davetlilerin katılımıyla çok güzel bir kına gecesi ve düğün organizasyonu yaptık. Sevenlerimiz bizi yalnız bırakmadı. Çok mutluyuz. Eşim bir haftalık halime. Eşimin hamileliğini de düğün telaşı içinde öğrendik. Mutluluğumuz ikiye katlandı. Çok mutluyuz. Balayı için Antalya’ya gittik. Allah sevenleri ayırmasın. Herkes sevdiğine kavuşsun” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER