'İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ADAY OLMAYACAĞIM'

'İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ADAY OLMAYACAĞIM'

24 Aralık’ta gerçekleştirilmesi planlanan ilçe kongresi öncesinde açıklama yapan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, “Önümüzdeki 2. olağan kongremizde İlçe Başkanlığı’na aday olmayacağımı, Ak Parti Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi olarak siyasi hayatıma devam edeceğimi belirtmek isterim.”

16 Kasım 2014’te yapılan 1. olağan kongrede AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı seçilen Yücel Güngör,  24 Aralık’ta gerçekleştirilmesi planlanan ilçe kongresi öncesinde sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Başkan Güngör, açıklamasında; “Bu onurlu ve aynı zamanda sorumluluğu ağır olan İlçe Başkanlığı görevini tüm yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gece gündüz, soğuk sıcak demeden canla başla çalışarak Ak Parti bayrağını Merkezefendi İlçemiz’de zirveye taşıma gayretini gösterdik. Göreve geldiğimiz üç yıl içerisinde yapılan 7 Haziran ve 1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti’nin Merkezefendi İlçemizde birinci olması en büyük sevincimiz olmuştur. 15 Temmuz gecesi FETÖ Darbe-ihanet girişimi sırasında da tüm teşkilatımız aziz Türk milletimizle birlikte FETÖ ihanet şebekesine karşı da Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yalnız olmadığını göstermiştir. Bu gururu ömrümün sonuna kadar taşıyacak olmak bizler için en büyük onurdur diye düşünüyorum” dedi.

“970 İLÇE İÇERİSİNDE 100 TAM PUAN ALARAK BİRİNCİ OLDUK”
AK Parti Genel Merkez tarafından yapılan Teşkilat Performans Sistemi’ni hatırlatan Başkan Güngör, “970 ilçe içerisinde 100 tam puan alarak; Türkiye birinciliği elde etmiş ve Denizli birinciliği de İl başkanlığı tarafından plaketle ödüllendirilmiştir. Bu ödül başta Ana kademe yönetim kurulu üyelerim olmak üzere , Kadın Kolları Başkanımız ve yönetimi ,Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetimi, Belediye Başkanımız, Belediye Meclis üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız, Sandık başkanlarımız, ve tüm Ak Parti Merkezefendi üyelerimizle birlikte kazanılmıştır. Bu konuda her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Göreve geldiğimizde 24 bin kişi olan Ak Parti üye sayımız; teşkilat olarak yaptığımız çalışmalar sonucu 3 yıl içerisinde 9 bin 300 kişi daha AK Parti ailesine katılarak bugün 33 bin 300 üye sayısına ulaşmıştır. Şunu ifade etmek isterim ki; makam ve mevkilerin en büyüğü milletimizin gönlündeki yerinizdir” diye konuştu.

“BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLARAK SİYASİ HAYATIMA DEVAM EDECEĞİM”
Hiçbir zaman makam talep eden olmadığını belirten Başkan Güngör, şunları aktardı: “AK Parti’de makam istenmez verilir. Milletimizin Partisi; Ak Parti’de bundan sonrada bundan önce olduğu gibi birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Ak Partimizin bir neferi olarak her zaman inançla, aşkla, şevkle, mazeret yok koşmaya devam düsturuyla aziz Türk milletimize hizmetkar olma yolunda çalışmalarımıza daha da çok çalışarak devam edeceğiz. Önümüzdeki 2. olağan kongremizde İlçe Başkanlığı’na aday olmayacağımı, Ak Parti Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi olarak siyasi hayatıma devam edeceğimi belirtmek isterim. Aday olacak kardeşime de şimdiden bu onurlu ve sorumluluğu ağır olan görevinde Başarılar diliyorum. Bu görevim esnasında bizlere her zaman destek olan başta Denizlimizin gururu Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci'ye İl Başkanımız Sayın Necip Filiz'e , Milletvekillerimiz Sayın Dr. Sema Ramazanoğlu'na , Şahin Tin'e , Cahit Özkan'a , Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan'a, Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Subaşıoğlu'na teşekkür ediyorum. 2019 yılında yapılacak olan Yerel, Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Ak Partimizin Merkezefendimiz’de destan yazacağından hiçbir şüphem yoktur. Mazeret yok koşmaya devam.”

AHMET ACUR

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211