“İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti’nin 17’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “14 Ağustos 2001 yılındaki ilk heyecanla ilk günkü azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin 17’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Filiz, mesajında şunları aktardı: “AK Parti’nin kuruluşu, Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcıdır. Bundan 17 yıl önce ‘her şey Türkiye için’ diyerek yola çıkan AK Parti, Türk siyasi hayatına yüksek değerler katmıştır. AK Parti’nin kuruluş amacı; halka ve millete hizmet etmektir. Milletin partisi milletle büyümüştür. AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış AK kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. AK Parti Teşkilatı olarak, 14 Ağustos 2001 yılındaki ilk heyecanla ilk günkü azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda tüm engellemelere ve zorluklara rağmen bu hedeflere ulaşacaktır. Bunda en büyük pay tabi ki hiç kuşkusuz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve O'na inanan, O'nun davasını davası olarak gören aziz milletimizdedir. Milletimizin AK Parti'ye olan desteği, ülkemizin istiklal ve istikbaline verdiği destekle doğru orantılıdır. İşte bu sebepten dolayı Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyeceğiz.”

“EKONOMİMİZE ÇOK YOĞUN BİR SALDIRI VAR”
“Kurulduğumuz günden bu güne Türkiye'nin büyümesini istemeyenler, milleti büyütmeye ant içmiş AK Parti'yi hedef olarak gördüler” diyen Başkan Filiz; “Karanlık odaklar her türlü kirli oyunlarını partimiz ve milletimiz üzerinde oynadılar. Ne 17-25 Aralık'taki ne de 15 Temmuz'daki hain oyunlar milletimizi, partimizi, devletimizi parçalamaya yetmedi. Şimdi de ekonomimize çok yoğun bir saldırı var. Hiçbir şer oyunu bu birlikteliğimizi bozamayacaktır. Ne yaparlarsa yapsınlar bu ekonomik saldırıyı da Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle kazanacağız. 2023'e 5 yıl kala milletimizden aldığımız destekle Türkiye; ekonomisiyle, demokrasi anlayışıyla, hür inanç ve ruhuyla dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasındaki yerini alacaktır” ifadelerini kullandı.

“DAHA NİCE AK YILLARA”
AK Parti’nin mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğunu dile getiren Başkan Filiz; “ Partimizin 17'nci kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Bu davaya hizmet etmiş fakat vefat etmiş dava arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum 17’nci kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Denizli AK Parti Teşkilatı’nın kuruluşundan bugüne kadar davaya hizmet etmiş, gönül vermiş tüm bakanlarımıza, milletvekillerimize, tüm il/ilçe başkanlarımıza, tüm kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza velhasıl tüm AK Partililere şükranlarımı sunuyorum. Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle ve milleti için var olmaya devam edecektir. Vatandaşlarımıza hizmeti her şeyin üstünde gören AK Parti anlayışının yer aldığı daha nice AK yıllara, AK icraatlar ile ulaşmak dileğiyle” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER