İLK NİKAH DA BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’DAN

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Merkezefendi Kültür Merkezi (MKM) ve Nikâh Sarayı’nda ilk nikâhı, Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu kıydı. Başkan Subaşıoğlu, “Çiftlerimiz kadar biz de heyecanlıyız” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi (MKM) ve Nikah Sarayı geçtiğimiz hafta sonu muhteşem bir açılışla hizmete girdi. Kültür-sanat etkinliklerinin yanı sıra nikâh törenlerine de ev sahipliği yapacak olan MKM’de ilk nikâh olan Şaban Baygut ve Binnaz Koç çiftinin nikâhını Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu kıydı. Alyans Nikâh Salonu’nda gerçekleştirilen törende, hem çiftler hem de Başkan Subaşıoğlu oldukça heyecanlıydı.

“ONLAR KADAR BİZ DE HEYECANLIYIZ”
Nikâh töreninde konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bugün yeni çiftimiz Şaban ve Binnaz kardeşimiz heyecanlılar ama onlar kadar biz de heyecanlıyız. Çünkü biliyorsunuz Cumartesi günü açılışını gerçekleştirdiğimiz MKM’nin ilk nikâhı… Bende ilk nikâhı kıymaz üzere burada bulunuyorum. Bu şansınız inşallah hep devam etsin. Bu salonumuzdaki güzellikler sizin ömrünüzde, beraberliğinizde, evliliğinizde hep yaşansın” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER