İLTEMA İNŞAAT'IN KOKTEYLİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

İLTEMA İNŞAAT'IN KOKTEYLİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Denizli’de inşaat sektörünün öncü firmalarından olan İltema İnşaat, Çamlık Caddesi’ndeki bürosunda Denizli’de faaliyet gösteren mimar ve inşaatçılar için yeni yıl kokteyli verdi.

Denizli’de yıllardır inşaat sektörünün önde gelen firmalarından olan ve yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren İltema İnşaat, yeni yıla erken girdi. Denizli’de inşaat sektörünün önde gelen isimlerinin bir arada olduğu kokteylde konuklara doyasıya eğlenme fırsatı bulurken, müzik dinletisi de büyük bir beğeni ile takip edildi. Çamlık Caddesi’nde bulunan büroda dostlarıyla bir araya gelen ve kokteyle ev sahipliği yapan İltema İnşaat sahibi İlyas Güceren, “Önemli olan dostlarımızla güzel ve hoş sohbet geçirebilmek, gerisi çokta önemli değil. Bizimle beraber olan herkese teşekkür ederim” dedi.

“DOSTLARIMIZLA BİR ARADA OLMAK BİZİ MUTLU EDİYOR”
Dostlarıyla bir araya geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Güceren, “Yeni yıla ait bir kokteyl yapmıyoruz. Önemli olan her zaman birlikteliği sağlayabildiğimizi göstermek, dostlarımızla bir araya gelmek bizleri çok mutlu ediyor. Bugünün anlamı da 2017’yi bitiriyor olmamız diyebilirim. Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum” dedi.

“İLK SHOWROOM OLARAK BAŞLAMIŞTIK”
İltema İnşaat olarak 1995 yılında bu yana hizmet verdiklerini belirten Güceren, “ İlk Showroom olarak başlamıştık. Ancak 2000 yılından sonra asıl işim olan inşaata geçiş yaptım. Sonrasında şimdiki tarzı beğendiğim için farklı bir konseptle çalışmalarımıza devam etmeye başladık” diye konuştu.

“BU İŞLERİN SONU YOK”
Ev içi dekorasyonu konusunda da bilgiler veren Güceren şu söyleri söyledi: “Bu işlerin sonu yok. Bugün kırmızı seramik, yarın sarı seramik insanların hoşuna gidebilir. Ancak esas konu mimarların tarzı ve sunumu diye düşünüyorum. Ev insanların kendi yaşam tarzını anlatan bir mekandır. Bizler Denizli’de herkese yardımcı olabiliriz”

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221