İM KARDEŞLER ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

Denizli Barosu Avukatları’ndan Tamer ile Yaren İm çiftinin oğulları; Zahit Egemen, Mustafa Kerem ve Mevlüt Yiğit İm Kültür Sitesi’nde düzenlenen sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı.

İM KARDEŞLER ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

Denizli Barosu Avukatlarından Tamer İm ile Cedide Abalıoğlu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Yaren İm’in oğulları Zahit Egemen, Mustafa Kerem ve Mevlüt Yiğit İm düzenlenen sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı. Kültür Sitesi’nde düzenlenen sünnet törenine Denizli Baro Başkanı Müjdat İlhan, önceki dönem Baro Başkanı Adil Demir, avukatlar ve çok sayıda davetli katıldı. Sünnet alanına at sırtında gelen İm kardeşlere mehter takımı da eşlik etti. Baba Tamer ve anne Yaren İm konuklarını kapıda karşıladı. Sünnet törenine katılan konuklar ve çocuklar içinde ayrı ayrı etkinlikler düzenlendi. Baba Tamer İm, “Bu mutlu günümüzde sevenlerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Uzaktan yakından gelerek mutluluğumuza ortak olan tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Genel Koordinatörlüğünü ilahi sanatçısı Alpaslan Kaya’nın yaptığı Türkiye’nin sayılı organizasyon şirketleri arasında bulunan Pamukkale Organizasyon tarafından hazırlanan sünnet şöleninde mehter takımı konser verdi. Semazen gösterilerinin yapıldığı sünnette çocuklar için palyaçolar, pamuk şekeri, balon ve Osmanlı macunu ikram edildi. Sünnete katılan çocuklar için alev gösterilerinin de yapıldığı etkinlikler kapsamında ilahiler okundu, dua yapıldı.


HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER