İMAM HATİP OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İMAM HATİP OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Denizli genelindeki İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip liseleri müdürleri Denizli Anadolu İmam Hatip Lisesinde toplandı.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un başkanlık ettiği toplantıda, Şube Müdürü Şaban Altınsuyu ile imam hatip ortaokulları ve  Anadolu İmam hatip liseleri müdürleri hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz toplantıda yaptığı konuşmasında “İmam Hatip Okullarımızdaki eğitim ortamları ve öğrenme süreçlerini geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Eğitim öğretimin daha etkili ve verimli hale getirilmesi, öğrenci ve öğretmenlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımın desteklenmesi ve amacına uygun bir biçimde yürütülmesini sağlayarak, eğitimin her kademesinde ve her alanında kalitenin arttırılmasını hedefliyoruz. Düzenli olarak bir araya gelmeye çalışıyoruz. Böylelikle Müdürlüğümüz ile okullarımız arasındaki iletişim kanallarını gelişiyor. Okullarımız tarafından uygulanmakta olan örnek uygulama ve projeleri paylaşarak iyi uygulamaların tüm okullarımıza yaygınlaştırılmasına teşvik ediyoruz” dedi.

Toplantının devamında; Denizli genelindeki imam hatip okullarının eğitim-öğretimi masaya yatırıldı. Eğitim öğretim yılı boyunca yapılacak etkinlikler, yarışmalar ve öğrencilerin mesleki, akademik ve sosyal kültürel alanda becerilerinin geliştirilmesi için uygulanacak projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER