İmamoğlu Devir-Tesliminde yaralanan Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan ilk açıklama!

Denizlili Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Ekrem İmamoğlu’nun mazbatası almak için geldiği Çağlayan Adliyesi’nde çıkan arbedede yaralanmıştı. Olay sonrası Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan ilk açıklama geldi.

İmamoğlu Devir-Tesliminde yaralanan Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan ilk açıklama!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almak için geldiği Çağlayan Adliyesi, İl Seçim Kurulu’nda arbede çıkmış, çıkan arbedede Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yaralanmıştı. Görevlilerin ve polisin sıkıştırması sonucu ofisin cam bölmesi çarpan Karaca’nın kol damarları kesilmiş, Karaca yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca, instagram hesabından #HerşeyÇokGüzelOlacak etiketiyle yaptığı açıklamada, “Dün mazbatamızı alırken yaşanan arbedede kırılan camın düşmesi sol kolda oluşan kesik nedeniyle gece geçirdiğim operasyon başarıyla tamamlandı. Sabah doktorlarımız, kontrollerin dışında bilgilendirme de yaptı. Atılan 20 dikiş ve el cerrahisi operasyonunun ardından genel sağlık durumumun iyiye gittiği bildirildi.” İfadelerini kullandı.

Karaca, arayan ve geçmiş olsun dileklerini iletin herkese teşekkürlerini iletmeyi de ihmal etmedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da Denizli Milletvekili Karaca'yı, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

İmamoğlu, Twitter'dan yaptığı açıklamada; "Dün adliyede mazbata alımı esnasındaki yoğunluktan kaynaklı talihsiz bir kaza geçiren Genel Başkan Yardımcımız Gülizar Biçer Karaca'yı ziyaret ederek kendisine ve diğer hastalara geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Acil şifalar diliyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER