İMGE SANAT MERKEZİ 'OT DERGİSİ' YAZARLARINI AĞIRLADI

İMGE SANAT MERKEZİ 'OT DERGİSİ' YAZARLARINI AĞIRLADI

İmge Sanat Merkezi, özellikle gençler tarafından ilgiyle takip edilen ‘OT Dergisi’ yazarlarından Birol Tezcan ve Ali Lidar’ı sanatseverlerle bir araya getirdi. 

Sanatın her dalını kucaklayan, Denizli’nin sanat hayatına canlılık katan İmge Sanat Merkezi, sanat tutkunlarıyla sanatçıları bir araya getirmeye devam ediyor.  Sanat Merkezi’nde düzenlenen söyleşide; OT Dergisi yazarlarından Birol Tezcan ve Ali Lidar sanatseverlerle buluştu. 

Tezcan ve Lidar’ın sanat, edebiyat ve yazarlık üzerine birikimlerini paylaştığı söyleşi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Söyleşinin ardından katılımcılar yazarlara kitaplarını imzalatma fırsatı yakaladı. Yazar Birol Tezcan’ın eşi İmge Sanat Merkezi Kurucusu Dilek Caner Tezcan, Merkezlerinde yazarları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: “8 yıl önce kurulan Merkezimizde donanımlı kadromuzla sanatın her dalını Denizlililerle buluşturuyoruz. Merkezimiz sanat tutkunlarıyla sanatçıların buluşma noktası. OT Dergisi yazarlarımızı burada ağırlamaktan çok mutluyuz.”

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT   

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER