İMO Denizli Şubesi 67’nci yaşını kutladı

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi, kuruluşunun 67. yılını Colossae Hotel’de geleneksel hale gelen yemekte kutladı. Gecede 50. 40. ve 25. yılını dolduran üyelere de plaket verildi.

İMO Denizli Şubesi 67’nci yaşını kutladı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şubesi, 67. kuruluş yıl dönümünü kutladı. Colossae Hotel’de yapılan kutlamaya; İMO Denizli Şubesi Başkanı Nigar Hüyük, Oda Eski Başkanları Şamil Çetin ve Prof. Dr. Şevket Murat Şenel, Jeoloji Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Doç. Dr. Barış Semiz, Denizli Mimarlar Odası Başkanı Serdar Alayont, İMO yönetim kurulu ve inşaat mühendisleri katıldı. Açılış konuşmasını yapan Başkan Nigar Hüyük; “Bizimle olan herkese teşekkür ediyorum. Bu etkinlik bizim geleneğimiz. Bunu sürdüreceğiz. Meslek olarak tarihte en kötü günlerimizi yaşıyoruz. Doğal afetler yaşadık. Depremler yaşadık. Orman yangınları ve sel felaketleri geçirdik. Bunlar artık bizler için milat olmadı. Denizli riskli yapılar mevcut. Bu bizler için güvenli gelecek vermez. Bizler endişelerimizi duyurmaya devam edeceğiz. Telafisi zor zararlar ortaya çıktı. Bu konular da artık adımlar atılmalı. 67. yılımızda bu bilinçle buradayız” ifadelerini kullandı.

“67. YILIMIZ KUTLU OLSUN"

Odanın eski başkanlarından Şamil Çetin; “Bu bizim geleneğimiz. Böyle birliktelikler odamız adına gurur verici. Pandemi nedeniyle bir araya gelememiştik. Umarım birliktelikler sürer. 67. yılımız kutlu olsun” diye konuştu. Jeoloji Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Barış Semiz; “ Böyle bir etkinlik birlik ve beraberlik açısından çok önemli. Bizlerde Jeoloji Mühendisleri Odası olarak katılım sağladık. Nice birlikte yıllara” şeklinde konuştu. İMO Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akköse; “ 67. yılımızı kutluyoruz. Bizler 1700 üyemizle büyük bir aileyiz. Hep birlikte toplanalım istedik. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

TOLGAY GECEDE SAHNE ALDI

Konuşmaların ardından 67. yıl pastası eski başkanlarla birlikte kesildi. İMO gecesinde meslekte 50. 40.  ve 25. yılını dolduran üyelere plaket verildi. Plaket töreninden sonra şarkıcı Tolgay sahne aldı. Katılımcılar gecenin ilerleyen saatine kadar eğlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER