İNANÇ TOKER SONSUZLUĞA UĞURLANDI

İNANÇ TOKER SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Denizlispor bir efsane ismini daha kaybetti. Yeşil-siyahlıların 70 ve 80’li yıllarında teknik direktörlüğünü yapan İnanç Toker, tedavi gördüğü hastanede yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı hayata veda etti. Merhum Toker, Ulu Camii’de kılınan cenaze namazının ardından Çakmak Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Denizlispor’un eski antrenörlerinden İnanç Toker, yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti. 1970’li yıllarda yeşil-siyahlı takımda görev alan ve 83 yaşında  hayata veda eden Toker için Ulu Camii’de cenaze töreni düzenlendi. İkindi ardından yapılan cenaze törenine; Denizli Gençli ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve yakınlarının katıldı. Merhum Toker, Ulu Camii’de kılınan cenaze namazının ardından Çakmak Mezarlığı’nda toprağa verildi.

HOROZ TOKER’İ UNUTMADI
Denizlispor’da sosyal medya hesaplarından bir dönem takımda görev yapan eski antrenörlerinden İnanç Toker'in vefatı üzerine başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda, "Eski antrenörlerimizden İnanç Toker'in tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Başta kederli ailesi olmak üzere, tüm yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyoruz" ifadeleri yer aldı.

 

SERHAT DELİKARA- İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211