İNCEOĞLU'NDAN İMECEYE KATKI

İNCEOĞLU'NDAN İMECEYE KATKI

Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için 10. imza Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu tarafından atıldı.

Denizlili Hayırseverler tarafından İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun katkı sürüyor. Son olarak okulun yapımı için 10. imza Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu tarafından atıldı. Denizli Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu ile yeğeni Cem İnceoğlu katıldı. İMECE usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için 10. İmzada atılmış oldu.

“BİZİM BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak “Bugüne kadar katkı koyan hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu katkıların devam edeceğine inanıyorum. Bugün de hayırseverlerimiz tarafından yapılacak olan okula 100’ er bin TL katkıları olacak. Malum 15-20 hayırseverden alınan paralarla bir okul yapıyoruz. Milli Eğitim için, Denizli için ayrıca bu okulda okuyacak öğrenciler için hayırlara vesile olsun. Mahmut Bey’e ayrıca teşekkür ediyorum. Sizleri ziyaret ediyor. Basın mensuplarına da çok teşekkür ediyorum. Kamuoyuna duyurup işadamlarını teşvik ediyorlar. Aza razı olmayan çoğu bulamaz. Bu sıkışık dönemde ‘Hadi’ dendiği zaman okul yapacak insan bulmak zor. Hayır sahipleri de destek olup bir an önce bu okulun bitirilmesine katkı sağlıyorlar. Bardağı taşıran son bir damladır. Bizim de o bir damlaya ihtiyacımız var” diye belirtti.

İMZALAR ATILDI

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Ahmet İnceoğlu ve yeğeni Cem İnceoğlu tarafından imzalandı. Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde yaptırılacak olan okul 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER