İREM DERİCİ'NİN BORNOZU SATILACAK, MEHMETÇİK VAKFI'NA BAĞIŞLANACAK

İREM DERİCİ'NİN BORNOZU SATILACAK,  MEHMETÇİK VAKFI'NA BAĞIŞLANACAK

Denizli’de 7’ncisi düzenlenen Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali’ne katılan ünlü sanatçı İrem Derici, kendisi için hazırlanan özel tasarım bornozu konakladığı İnci Class Otel’e teslim etti. Otel personeli ünlü sanatçının bornozunu satışa çıkararak; elde edilen gelirin Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmasına karar verdi.  


Denizli’de, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) koordinatörlüğünde, Güney Ege Kalkınma Ajansının destekleriyle Dünya Türk Havlu ve Bornoz Festivali’nin 7’ncisi gerçekleştirilmişti. Festivale ünlü sanatçı İrem Derici de katılmıştı. Derici için özel tasarım bornoz hazırlanmış, ünlü sanatçı festivalde bornozuyla dikkatleri üzerine çekmişti. Festivalin ardından İrem Derici, konaklama yaptığı İnci Class Otel’e bornozu teslim etti. Otelin Resepsiyon Görevlisi Hakan Kutay Özdemir ise bornozu sosyal medyada paylaşarak satışa çıkardı. Elde edilen gelirin ise Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacağını söyledi.

BORNOZUN GELİRİ MEHMETÇİĞE GİDECEK
DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Özdemir; “Bornozun çok şık bir tasarımı var. Eğlenceli olsun diye sosyal medyada paylaştım. Arkadaşlarımdan eğlenceli teklifler geldi. Ben de satışa çıkarmaya karar verdim. Satıştan elde edilen gelirin tamamını Mehmetçik Vakfı’na bağışlamak istiyorum. İrem Derici’ye otelimizde konakladığı için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER