İş insanı Karalp’ten Elazığ’a 100 Bin liralık destek

Denizlili hayırsever iş insanı Nevzat Karalp, Elazığ Depremi nedeniyle AFAD tarafından başlatılan yardım kampanyasına 100 bin Lira bağışladı.

İş insanı Karalp’ten Elazığ’a 100 Bin liralık destek

Elazığ Depremi’nde yaralar sarılmaya devam ediyor. Denizlili hayırsever iş insanı Nevzat Karalp, Elazığ Depremi nedeniyle AFAD tarafından başlatılan yardım kampanyasına 100 bin lirayla katıldı.

İstanbul Sanayi Odası’nın yaptığı İlk 500 firması arasında yer alan Kardemir Çelik’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Nevzat Karalp, “Önceki akşam Acun Ilıcalı’nın bağış programını izledim. Çok etkilendim. Zaten böyle bir bağış yapmayı düşünüyordum. Müracaatta bulundum benim de katkım olsun istedim. Oradaki vatandaşlarımızın yüklerini hafifletelim yaralarını saralım. 100 bin lira değerinde bir bağış yapacağım. Umarım oradaki yaraya merhem olur. Denizli’deki iş adamlarının da katkıda bulunacağına inanıyorum” diye konuştu. Türkiye’nin doğal afetlerde yardımlaşma duygusunu önemli olduğunu sözlerine ekleyen hayırsever iş insanı Karalp, “Yardımlaşmamız bir birimizin yaralarını biraz olsun hafifletiyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211