İşadamı Nevzat Karaalp’ten Geleneksel İftar Yemeği

Denizlili hayırsever işadamı Nevzat Karaalp, Marla Restoran’da, çalışanlarına, müşterilerine, dostlarına ve akrabalarına iftar yemeği verdi.

İşadamı Nevzat Karaalp’ten Geleneksel İftar Yemeği

Denizli’nin önemli sanayi kuruluşlarından Kardemir Çelik’in Yönetim Kurulu Başkanı ve hayırsever işadamı Nevzat Karaalp, Pamukkale Tenis Kulübü’nde bulunan Marla Restoran’da, çalışanlarına, müşterilerine, dostlarına ve akrabalarına iftar yemeği verdi. 

Hayırsever işadamı Nevzat Karaalp,  “Biz bu iftar davetini mübarek Ramazan ayında yapıyoruz. İftar davetimiz geleneksel hale geldi. Bu yıl yer müsait olmadığı için 2 haftaya böldük. Çok şükür sağlık sıhhat içerisinde bu iftar yemeği de bitiriyoruz. Herkese afiyet olsun. Allah nice Ramazanlara birlik beraberlik içerisinde, vatanımızın, milletimizin istikbali var olduğu müddetçe bizlere bu davetleri yapmayı nasip etsin. Önemli olan uzun zamandır, görüşemediğimiz arkadaşlarımızı, dostlarımızı bir araya toplamış oluyoruz ve kaynaşmış oluyoruz. Bu da bir vesile oluyoruz. İnşallah Allah bunu kabul eder, biz de bunun mürüvvetine kavuşmuş oluruz. Bu davetimize icabet eden herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi. İftar yemeğine katılan konuklara TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Çakan, mini bir konser verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER