İSTANBULLU İŞADAMINDAN ÇAMELİLİ ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI

İSTANBULLU İŞADAMINDAN ÇAMELİLİ  ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI

Denizli’nin Çameli İlçesi’ne bağlı Arıkaya Mahallesi’ndeki Arıkaya İlkokulu’nda eğitim gören 20 öğrenciye, İstanbullu işadamından kışlık kıyafet yardımı yapıldı.

Denizli’nin Çameli İlçesi’ne bağlı Arıkaya Mahallesi’ndeki Arıkaya İlkokulu’nda eğitim gören 20 öğrenciye, İstanbullu işadamı Erol Turgut’tan kışlık kıyafet yardımı yapıldı. Yapılan yardımlar, Sinan Akın ve Eyüp Yılmaz aracığında Çameli'ye getirildi. Kış aylarında ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının kıyafet ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten İstanbullu iş adamı Erol Turgut, "Bu yıl da ihtiyaç sahibi çocuklarımı sevindirmek istedik" dedi.

“DEĞERLİ DOSTUM; İŞADAMI EROL TURGUT’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Yardım organizasyonunun oluşmasında büyük emeği olan Abdülmelik Akkan; "Böyle bir yardımın öğrencilere ulaştırmaktan memnunum. Öğrencilere dağıtılmak üzere gelen paketleri okul müdürüne teslim ettik. Bizleri kırmayarak yardımlarını esirgemeyen değerli dostum; işadamı Erol Turgut’a teşekkür ediyorum. Allah hayrını kabul etsin. Öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi. Gecen dönemde de buna benzer faaliyetlerim oldu. Birçok yardımsever ve gönüllülerden yardım kolileri aldım. Bu tür faaliyetleri önümüzdeki dönemlerde de sürdürmeyi düşünüyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER