İYİ GENÇLİK CUMA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

İYİ GENÇLİK CUMA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Denizli İl ve merkez ilçe teşkilatları, gelenekselleşen Cuma esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 

İyi Partili Gençler İlçe Başkanları ile birlikte Cuma Namazı öncesi esnaf ziyaretlerinde bulundu. Cuma günleri geleneksel hale getirilen esnaf ziyaretlerine bugün Merkezefendi İlçe Başkanı Tamer Akçam, Pamukkale İlçe Başkanı Sinan Uçgun, Gençlik Kollarından Sorumlu Oğuzhan Özbek ve beraberindeki iyi gençler katıldı. 
Esnaflardan çok olumlu tepki aldıklarını belirten Denizli Gençlik Kolları Teşkilatlarından Sorumlu Oğuzhan Özbek, “Esnafın dertlerini dinledik ve İYİ Gençliği anlattık. Denizli Gençlik Kolları İl ve 19 ilçe teşkilatlarıyla güçlü bir şekilde seçimlere hazırız. Hız kesmeden saha da ve meydanlarda, her yerde olmaya devam edeceğiz. Elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz” dedi. 
“TÜM GENÇLERİMİZE MİNNETTARIZ”
Esnaf ziyaretlerini Her cuma namazı öncesi  gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade eden İyi Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanı Can Çapar “Denizli İYİ Gençlik teşkilatlardan sorumlu il başkanı Oğuzhan ÖZBEK, Pamukkale İlçe Başkanı Sinan UÇGUN, Merkezefendi İlçe Başkanı Tamer AKÇAM ve beraberindeki yönetim kadrolarına teşekkür ederim.
Esnaf ziyaretlerimizde fedakarcaemek gösteren fikir ve siyaset üreten kalkınma dolu İYİ Geleceği anlatan ve iktidarımızın oluşturacağı güven ortamını temin eden tüm gençlerimize minnettarız” dedi. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER