İyi Parti Acıpayam’da Akyol güven oyu aldı

İYİ Parti’de ilçe kongreleri Acıpayam ile başladı. İki adayın yarıştığı seçimlerin galibi mevcut başkan Muzaffer Akyol oldu.

İyi Parti Acıpayam’da Akyol güven oyu aldı

Kongre sürecine giren İYİ Parti’de seçim heyecanı başladı. Seçimlerin ilk durağı Acıpayam oldu. Mevcut Başkan Muzaffer Akyol ile Süleyman Kurban başkanlık için yarıştı.

Kongreye İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İl Başkanı Hasan Akgün, AK Partili Belediye Başkanı Hulusi Şevkan ve delegeler katıldı. Kongrede İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ile başkan adayları bir konuşma yaptı.

Acıpayam İYİ Parti üyelerinin oylarıyla rakibinden 20 oy daha fazla alan mevcut başkan Muzaffer Akyol güven tazeledi. Akyol 47 oy aldı, Süleyman Kurban ise 27 oyda kaldı. Seçimlerin sonuçlanmasının ardından birlik ve beraberlik tablosu oluştu, İYİ Partililer kazanan adayın çevresinde kenetlendi.

İYİ Parti Acıpayam İlçe Başkan Muzaffer Akyol’un yönetim kurulunda Ali İhsan Gezgin, Adem Alkan, İmdat Altun, Süleyman Kurban, Cemile Özen, Nedime Kaplan, Bilgi Sağdıç, Zeynep Arslan, Mehmet Karadağ, Mehmet Çelik, Şükrü Yılmaz, Ramazan Ünnü, Mehmet Büke, Abdullah Onaç, Mehmet Ali Özgün, Ramazan Akyar, Rıfat Man, Sabahattin Akhoy, Cemal Özentürk, İsmail Amaç, İbrahim Can, Necati Aksoy, Tevfik Turan, Beyhan Çizmecioğlu, Bekir Uğur ve İsmail Arman bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER