İYİ PARTİ BİNASI AKŞENER'LE AÇILACAK

İYİ PARTİ BİNASI AKŞENER'LE AÇILACAK

İyi Pamukkale İlçe Teşkilatı’nın tanıtım toplantısına katılan İl Başkanı Yasin Öztürk, “Ocak ayının başında Genel Başkanımız Meral Akşener’in de katılımıyla binamızın açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

İyi Parti Pamukkale Teşkilatı, yönetimin belirlenmesi ve görev dağılımının yapılmasının ardından Denizli’deki basın mensuplarıyla bir araya geldi. İnci Otel’de yapılan tanışma toplantısına;  İyi Parti Denizli Kurucu Başkanı Yasin Öztürk, Pamukkale İlçe Teşkilatı Başkanı Adem Süpçin, Pamukkale İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Toplantı kapsamında ilçe yönetiminde yer alan 64 üye kendini tek tek tanıttı. Toplantıda konuşan İyi Parti Denizli Kurucu Başkanı Yasin Öztürk, parti binaları hakkında bilgiler aktararak; “Ocak ayının başında Genel Başkanımız Meral Akşener’in de katılımıyla binamızın açılışını gerçekleştireceğiz. Teşkilatlanma noktasında 5 ilçemiz kalmıştı. O ilçelerimizin teşkilatlanması için başkanlarımız tespit edildi. Yönetim kurulu üyeleri hazırlanıyor. Yakın zamanda Dernekler Masası’na müracaat ederek Denizli genelinde resmi kuruluşumuzu tamamlamış olacağız” diye konuştu.

“PAMUKKALE’DE VE DENİZLİ’DE BÜTÜN SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ”
“Vatanını, milletini seven ve ülkesinin bölünmez bütünlüğünü kendisine ilke edinmiş bir partiyiz” diyen İyi Parti Pamukkale İlçe Başkanı Adem Süpçin; şunları aktardı: “Soğuk Savaş’ın getirdiği ülkemizle bağdaşmayan ‘Sağcılık-Solculuk’ gibi kavramları bir kenara bırakıp, ülkemizi yeniden şaha kaldırmayı amaçlıyoruz. Partimize kurulduğu günden bu yana iftiralar atılmıştır. Bu iftiraların odağında; iktidar ve iktidarın gizli veya açık ortakları bulunmaktadır. Onların bize atmaya çalıştığı çamurlar yerini bulmamıştır ve bulmayacaktır. Bugün burada ‘iyiler’ olarak toplandık. Doğuluk ve iyilik çizmelerini giyip, işin başına geçinceye kadar yalan dünyayı 2 kat dolaşmış olur. Artık iyiler çizmelerini giydi, işin başına geçti. Biz her kesimden vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Biz Pamukkale’de ve Denizli’de bütün seçimleri kazanacağımızı taahhüt ediyoruz” dedi.

 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211