İYİ PARTİ DENİZLİ TEŞKİLATI'NDAN AKŞENER'E TAM DESTEK

İYİ PARTİ DENİZLİ TEŞKİLATI'NDAN AKŞENER'E TAM DESTEK

İYİ Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’e seçim kampanyasında destek olmak isteyen partililer, İş Bankası Çınar Şubesi önünde bir araya geldi. 

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in oluşturduğu kampanya hesabına Denizli’den destek yağdı. İYİ Partililer belirlenen saatte İş Bankası Çınar Şubesi önünde buluştu, ellerinde flamalarla gövde gösterisi yaptı. Sırayla bankaya giren partililer ve vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’e destek için açılan hesaba para yatırdı. Destek için sembolik miktar Denizli’nin plakası da olan ’20 TL’ olarak belirlendi. 

“DESTEK VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”
Kampanya hakkında değerlendirmede bulunan İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Adem Süpçin; “Açıkçası bu kadar yoğun bir destek beklemiyorduk. Sadece bir günlük bir çalışma. Sadece mahalle teşkilatlarımıza bir duyuruda bulunmuştuk. Aynı desteği Merkezefendi İlçemizde sağladı. Genel Başkanımıza cumhurbaşkanlığı adaylığı süresince destek vermek adına buradayız. Destek veren herkese çok teşekkür ederim” dedi. 

“BİZİM MAL VARLIĞIMIZ BÜTÜN İNSANLARIMIZ”
İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Hakan Demirci ise şunları söyledi: “Mutluyuz. Gururluyuz. Bir günde çok yoğun bir katılım sağlandı. Bizim çok fazla birikmiş bir mal varlığımız yok. Bizim mal varlığımız bütün insanlarımız. Herkesin bize destek olmasını istiyoruz. Biz onlarla birlikte varız. Genel Başkanımızı da desteklerlerse memnun oluruz.”

“YOLUMUZUN DOĞRU OLDUĞUNA İNANIYORUZ”
Kampanyaya destek veren İYİ Parti Milletvekili Adayı Şule Türkarslan; “Partimiz için yola çıktık. Bu parti milletimizin için kuruldu. Milletimiz için bir şeyler yapacaksak; Meral Akşener için milletimizden de naçizane destek istiyoruz. Büyük bir kalabalık var. Bütün Denizli’yi banka önüne toplayamayız. İnternet yoluyla buraya gelerek ya da sözlü olarak, birilerine vekâlet vererek bize destek olan herkese şimdiden teşekkür ediyoruz. Biz yolumuzun doğru olduğuna inanıyoruz. İyilik yolu olduğuna inanıyoruz ve partimize destek bekliyoruz” diye konuştu. 

“ADALETSİZ BİR SEÇİM”
24 Haziran’da gerçekleştirilecek genel seçimin adaletsiz olduğunu vurgulayan Milletvekili Adayı Mehmet Ali Uzakgider ise şunları aktardı: “24 Haziran’da yapılacak seçim gerçekten adaletsiz bir seçim. Çünkü bir tarafta devletin, belediyelerin bütün imkanları ile bir yarış düzenleniyor. Bunun karşısında maalesef kıt imkanlarla ve seferberlik ruhuyla kampanyaları düzenleyerek yarışılıyor. Genel Başkanımıza destek olmak amacıyla buluştuk. Halkımızın vatan ve milletin selameti, geleceği için kampanyaya destek vereceklerine inanıyoruz.”

“İMECE USULÜ KATKILARLA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR”
“Herkesin bildiği gibi İYİ Parti, grubu olmadığı için hiçbir devlet desteği almıyor”  diyen Milletvekili Adayı Nafiz Öz sözlerine şöyle devam etti: “Son yaşanan grup kurma olayından dolayı halkımızda para alma algısı oluştu. Böyle bir şey yok.  Devletten hiçbir beklentisi yok.  Sadece imece usulü; bütün üyelerimizin, yöneticilerimizin, halkımızın katkısı ile bu çalışmalar devam ediyor.  Sosyal medyadan banka hesap numaralarını bildiriyoruz ve bu şekilde Denizli halkından da destek bekliyoruz.”

“DEVLETTEN DESTEK ALMIYORUZ”
Seçim çalışmalarında devlet desteği alınmadığını belirten Milletvekili Adayı Zeynep Sözeri; “Halkın maddi destek anlamında da manevi destek anlamında da gerçekten çok büyük bir desteği var. Bizim rahatsız olduğumuz şey; ambargo. Televizyon ve radyo kanallarında kendimizi ifade edemiyoruz. Karartma uygulanıyor. Hesap numaralarımız herhangi bir yerde yer bulamadığı için destek anlamında da çok zorlanıyoruz. Devletten destek almıyoruz. Diğer imkanlardan faydalanamıyoruz” dedi. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER