İYİ PARTİ DENİZLİ’DE AKGÜN İLE YENİDEN

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın talimatı üzerine Denizli İl Başkanı Hasan Akgün ve yönetimi istifa kararı almıştı. 54 ilde ataması gerçekleşen İYİ Parti’de Denizli İl Başkanlığı’na yeniden Hasan Akgün getirildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in isteği ve Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın talimatı üzerine, partinin il başkanları istifalarını sunmuştu. Bu kapsamda İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün ve yönetimi istifalarını açıklamıştı. Yapılan istifaların ardından partide yeni atamalar başladı ve 54 ilde il başkanları ve yönetimleri yeniden şekillendi. Ataması yapılan il başkanlarından 34'ü mevcut isimlerden seçilirken, 20 atama ise yeni isimlerden oluştu. Denizli İl Başkanlığı görevine yeniden Hasan Akgün getirildi. Denizli Eski Valisi Yavuz Erkmen ise Zonguldak İl Teşkilatı’nın başına atandı.

“BUGÜNDEN İTİBAREN ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAĞIM”
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Akgün; “Bugün itibariyle İYİ Partimizin Denizli İl Başkanlığı görevi şahsıma verilmiştir. Bana bu görevi veren, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın'a teşekkür ediyorum. Toplumun her kesimini kucaklayan, yenilenmiş, daha dinamik ve donanımlı, yerel seçimlerde partimizi başarıya taşıyacak il ve ilçe yönetimlerimizi oluşturmak üzere bugünden itibaren çalışmalara başlayacağım” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193