İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER YARIN DENİZLİ'DE

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER YARIN DENİZLİ'DE

Kuruluş sürecinin tamamlayarak siyasi arenada ‘ben de varım’ diyen İYİ Parti’de Denizli İl binası yarın Genel Başkan Akşener tarafından açılacak. 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı'ndaki Yeni Cami arkasında bulunan partinin il binası açılışına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve kurmayları katılacak. Akşener’in mini mitingi saat; 12.00’de DRT Denizli’den naklen (canlı) yayınlanacak.

Örgütlenmesini tamamlayan İYİ Parti, siyasi arenada ‘ben de varım’ diyor. İyi Parti; Denizli’de il ve ilçe başkanlıklarının hayata geçirilmesinin ardından, 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı'ndaki Yeni Cami arkasında il başkanlığı binasını da yarın hizmete açacak. Parti binasının açılışına, Genel Başkan Meral Akşener de katılacak.

Yarın  Denizli’ye gelecek olan Genel Başkan Akşener, saat 12.00’de parti binası önünde halka seslenecek. Akşener’in mini mitingi DRT Denizli’den de naklen (canlı) yayınlanacak. Başkan Akşener, il binası açılışının ardından Buldan İlçesi’ne hareket edecek. Saat 14.00’te İYİ Parti Buldan İlçe Başkanlığı binasının açılışına katılacak. Buldan’da da halkla buluşması beklenen Akşener, ardından Aydın’a hareket edecek.

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER  10 ŞUBAT CUMARTESİ DENİZLİ’DE
Kuruluş sürecinin tamamlayarak siyasi arenada ‘ben de varım’ diyen İYİ Parti’de Denizli İl binası 10 Şubat Cumartesi günü Genel Başkan Akşener tarafından açılacak. 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı'ndaki Yeni Cami arkasında bulunan partinin il binası açılışına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve kurmayları katılacak. Akşener’in mini mitingi saat; 12.00’de DRT Denizli’den naklen (canlı) yayınlanacak.

Örgütlenmesini tamamlayan İYİ Parti, siyasi arenada ‘ben de varım’ diyor. İyi Parti; Denizli’de il ve ilçe başkanlıklarının hayata geçirilmesinin ardından, 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı'ndaki Yeni Cami arkasında il başkanlığı binasını da yarın hizmete açacak. Parti binasının açılışına, Genel Başkan Meral Akşener de katılacak.

10 Şubat Cumartesi günü Denizli’ye gelecek olan Genel Başkan Akşener, saat 12.00’de parti binası önünde halka seslenecek. Akşener’in mini mitingi DRT Denizli’den de naklen (canlı) yayınlanacak. Başkan Akşener, il binası açılışının ardından Buldan İlçesi’ne hareket edecek. Saat 14.00’te İYİ Parti Buldan İlçe Başkanlığı binasının açılışına katılacak. Buldan’da da halkla buluşması beklenen Akşener, ardından Aydın’a hareket edecek.

GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER