İYİ PARTİ PAMUKKALE TEŞKİLATI, 1 GECEDE 8 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ PAMUKKALE TEŞKİLATI, 1 GECEDE 8 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

Dinamik ve genç kadroları ile 24 Haziran seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam eden İYİ Parti Pamukkale Teşkilatı, 18 Mayıs gecesi sahur programları kapsamında 8 mahalle gezerek hem halkla bir araya geldiler hem de vatandaşların 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramları’nı kutladılar. 

İYİ Parti Pamukkale Teşkilatı, dinamik ve genç kadroları ile 24 Haziran seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 18 Mayıs gecesi sahur programları kapsamında İYİ Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı Başkanı Av. Adem Süpçin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Milletvekilli Aday Adayları; Mehmet Ali Uzakgider, Hüseyin Köseoğlu, Yahya Gençoğlu, Gülnur Oymak, Zafer Kaplan ve Mürşide Kaya halkla buluştu. İYİ Parti heyeti sahura kadar Pamukkale, Develi, Akköy, Karahayıt, Yeniköy, Kurtluca, Güzelpınar  ve Uzunpınar Mahalleleri’ni ziyaret eden partililer, hem halkın sorunlarını dinlediler hem de yapacakları icraatlardan bahsettiler. Mahalle gezilerinde açıklamalarda bulunan Başkanı Süpçin, 24 Haziran’ın çok önemli bir tarih olduğunu söyledi. Bu düzenin artık değişeceğini ve bu yüzden gece gündüz farklı programlarla halkla bir araya geldiklerini belirten Başkanı Süpçin, Meral Akşener’in açtığı yolda daha İYİ bir Türkiye için çıktıkları bu davada çok zorluk çekmelerine rağmen tüm engelleri aştıklarını ifade etti. Yollarının müspet olmasından ötürü kimseden korkularının olmadığını söyleyen Başkanı Süpçin, aksine korku dağlarını yıkmak için geldiklerini dile getirdi. 

“ADAY ADAYLARIMIZI TANITMAK İÇİN HER YERİ GEZİYORUZ”
Başkan Süpçin “Aday adaylarımızı sizlere tanıtmak için tek tek her yeri geziyoruz, sizler görüp tanıyıp, söylemek istediklerinizi söyleyin, almak istediğiniz sözler varsa alın,ve tüm adaylarımızdan sıradan millet vekili değil gerçekte “Milletin Vekili” olmaları için söz alın diye sizlere getirdik” dedi. İYİ Parti milletvekili aday adaylarının da kendilerine eşlik ettiğini vurgulayan Başkan Süpçin, kesin liste açıklansa da kalan arkadaşların davalarını sürdüreceklerini söyledi. Bu yola çıkarken yalnızca ülkenin menfaatlerini düşündüklerini sile getiren Başkan Süpçin, yapılan ziyaretlerde vatandaşların kendilerini kucakladıklarını ve gerilim ortamından kurtulmak istediklerini söyledi. Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu bayramda kendilerinin de parti olarak gençlere ayrı bir önem verdiklerini belirten Başkan Süpçin, kadrolarının gençlerle daha dinamik olduğunu ve geleceğin teminatı olan gençlere yola çıkarak daha İYİ bir Türkiye’yi meydana getireceklerini söyledi. 

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER