“İZMİR’DE DE ‘DURMAK YOK, YOLA DEVAM’ DİYORUZ”

AK Parti Denizli İl Binası’nda düzenlenen basın toplantısında, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde AK Parti’nin İzmir adayı olması beklenen Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili, Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Biz Bakanımızın her zaman yanındayız. AK Parti bayrağını İzmir’e dikmek istiyoruz. İzmir’de de ‘durmak yok, yola devam’ diyoruz” dedi.

“İZMİR’DE DE ‘DURMAK YOK, YOLA DEVAM’ DİYORUZ”

27 Kasım Salı günü gerçekleştirilecek AK Parti Grup Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3 büyükşehrin belediye başkan adayları açıklanacak. AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Denizlili Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkanvekili, Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin açıklanması bekleniyor. AK Parti Denizli İl Binası’nda düzenlenen basın toplantısında konuya ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “2004 yılında Denizli’de AK Parti belediyeciliğini başlatan ve ondan sonra şehrin bugünkü haline gelmesinde birçok projenin fikir babası olan Bakanımız Zeybekci ile onun bilgi ve tecrübeleriyle önümüzdeki dönem AK Parti’nin belediyecilik anlayışını yansıtmak istediği İzmir’de de bayrağımızı dikmek istiyoruz. Bu Denizli’nin bir başarısıdır. Biz Bakanımız Zeybekci’nin her zaman yanındayız. İzmir AK Parti teşkilatımıza kolaylıklar diliyoruz. Bakanımızın seçimlerde yüksek performansla ve gece gündüz demeden herkesten fazla çalıştığını hepimiz biliyoruz. O yüzden inşallah İzmir’de de ‘durmak yok, yola devam’ diyoruz. Rabbim Bakanımızın yar ve yardımcısı olsun” dedi.

“İZMİR’DE ADAYLIĞININ KONUŞULMASI BİZİ ÇOK HEYECANLANDIRDI”

“AK Parti belediyeciliğini, ruhunu Denizli’yle tanıştıran Bakanımız Nihat Zeybekci ile 7 yıl beraber çalışmanın mutluluğunu yaşadık” diyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan sözlerine şöyle devam etti: “Nihat Bey, belediyecilik konusunda en üst bilgi, seviye ve heyecana sahip olan bir büyüğümüzdür. Şunu net olarak söyleyebilirim; Nihat Bey, gece gündüz çalışmayı seven, vizyon sahibi birisidir. İzmir’de adaylığının konuşulması bizi çok heyecanlandırdı. Görev nasip olduğunda İzmir’de birçok güzel hizmeti hayata geçirecektir. Kendisine başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.”

PINAR ÇANKAYA-MEHMET ÜNLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER