İZMİR'İN SAĞLIĞI SERİNHİSAR'LI ESEN'E EMANET

İZMİR'İN SAĞLIĞI SERİNHİSAR'LI ESEN'E EMANET

İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne aslen Serinhisarlı olan Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Anıl Esen getirildi.

İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne yeni atanan isim belli oldu. Genel Sekreterliğe Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcısı Op. Dr. Anıl Esen getirildi. Sağlık Bakanlığı, İzmir Kuzey ve Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterleri ile yollarını ayırmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı ve bu göreve Denizlili bir isim atandı. İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne yeni atama yapıldı. Buna göre, Genel Sekreterliğe Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim yardımcısı Op. Dr. Anıl Esen getirildi. Sağlık alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Op. Dr. Anıl Esen’in Serinhisarlı olduğu biliniyor. Hemşehrileri bu atamanın ardından sosyal medyada Esen’i kutlarken, İzmir’deki Denizlililer de böyle bir üst düzey atamanın gururunu yaşadılar. İzmir Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne ise önümüzdeki günlerde atama yapılması bekleniyor.

İzmir Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Op. Dr. Anıl Esen’in, uzun yıllar Denizli Gazi İlk Mektebi Müdürlüğü görevini yürüten rahmetli Kemal Esen’in oğlu öğrenildi

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221