JUST LİKE YOU'DAN BAYRAM HEDİYESİ

JUST LİKE YOU'DAN BAYRAM HEDİYESİ

Kumaş kalitesi ve kalıplarıyla büyük beğeni toplayan Just Like You, 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonu dahil tüm ürünlerde sürpriz bayram indirimine gideceğini duyurdu. 
 
Hem rahatlığı hem de şıklığı tercih edenlerin markası Just Like You, 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonu dahil tüm ürünlerde sürpriz bayram indirimine gideceğini duyurdu. 
‘Gündüzden Geceye Şıklık’ mottosuyla hazırlanan ürünlerinde uyguladıkları yüzde 50 indirimle, Şeker Bayramı’nda bütün kadınlara şıklık vadeden Just Like You, moda severleri 5 – 15 Haziran arası www.jly.com.tr’ye bekliyor. 
Markanın tasarımcısı Özlem Kaya, koleksiyonlarda kalıpların rahat olmasına, kumaş seçimindeyse yumuşak dokulu, üst kalite kumaş kullanılmasına özen gösterdiklerini belirtti. Kaya, “koleksiyonun temel parçaları olan tulum, şort, gömlek, pantolon, elbise, etek gibi parçaların yanı sıra, hanımların plaj giyiminde tercih ettikleri kimonolar da koleksiyonda yer alıyor. Just Like You koleksiyonunun bu yaz oluşturduğu renk skalasına baktığımızda beyaz, nil yeşili, tarçın, kamuflaj ve pembe renklerin yanında markanın özel olarak tasarladığı flamingo desenli ve özel dokulu kumaşlar da yer alıyor” dedi. 
Marka sahipleri olan Seden Teymen Özveren ve Aslı Teymen ise kumaş, kalıp ve dikiş kalitesinden ödün vermeden, tasarım ürünlerini ulaşılabilir kıldıklarını belirttiler.
 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER