Kadın Meclisi Anneler Gününü Kutladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Bayramyeri Meydanı’nda düzenlediği etkinlik ile anneler gününü kutladı. Duygusal anların yaşandığı programda Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen kadınlara karanfil hediye etti.

Kadın Meclisi Anneler Gününü Kutladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Anneler Günü nedeniyle Bayramyeri Meydanı’nda kadınlarla bir araya geldi. Programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, El Emeği Pazarı Başkanı Ayşe Alancı, Kadın Meclisi yürütme kurulu ve vatandaşlar katıldı. Anneliğin çok önemli bir duygu olduğu ifade eden Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, tüm annelerin anneler gününü kutladı. Özen, “Ana başta taç imiş. Analarımız olmasa bizler bugün bir hiçiz. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak diledik ki, kentimizin en güzel meydanında sizlerle beraber olalım. Bu günü sizlerle paylaşalım. Annelerimizin, bu güzel gününü kutluyorum” dedi.

“Annelerin duası bu dünyada alınabilecek en güzel dua”

‘Annelerin kıymetini bilelim’ diyen Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, şöyle konuştu; “Denizli Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclisimiz oldukça güzel bir program düzenlemiş. Annelere verilecek en güzel hediye çocuklarımızın hediyesidir. Vefat eden annelerimize rahmet diliyorum. Annelerin duası bu dünyada alınabilecek en güzel dua. Bizler, Cennetin anaların ayakları altına serili olduğuna inanan bir dinin mensuplarıyız. Annelerin yüzünün güldüğü, huzur bulduğu güzelliklere vesile olan nice anneler gününe tekrar kavuşmak dileğiyle anneler gününüz kutlu olsun.” Konuşmaların ardından Halime Dindar tarafından okunan Anne şiiri izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Şiirlerin ve Halk Oyunları gösterisinin ardından Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen tarafından kadınlara karanfil dağıtıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER