Kadınlar sordu, Denipol Hastanesi yanıtladı

Yaklaşık 2 yıl önce kentte sağlık hizmeti vermeye başlayan Özel Denipol Hastanesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Her şey’ adlı seminer gerçekleştirdi.

Kadınlar sordu, Denipol Hastanesi yanıtladı

Yaklaşık 2 yıl önce kurulan Özel Denipol Hastanesi, verdiği sağlık hizmetinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de kendisinden söz ettiriyor. Özel Denipol Hastanesi, kadınlara özel Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Her şey’ adlı seminer düzenledi. Etkinliğe; hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Op. Dr. Semih Mun ve Op. Dr. Hasan Telat Satoğlu konuşmacı olarak katıldı. Kadın hastalıkları ve doğum hakkında yaşanabilecek durumlarla ilgili bilgilendirilen etkinlikte; kadınlar, merak ettiklerini sordu, Dr. Mun ve Dr. Satoğlu yanıtladı.

“AMACIMIZ; HALKIMIZIN MERAK ETTİKLERİNİ YANITLAMAK”

Etkinlik öncesinde konuşan Dr. Satoğlu; “Biz Denipol Hastanesi olarak iki yılı aşkındır sağlık hizmetleri veren bir kurumuz. Sadece kadın hastalıkları değil farklı bölümlerde de halkı bilinçlendirmek için böyle etkinlikler düzenliyoruz. Toplum sağlığını koruyucu bu toplantılar, anlamlı birer etkinlik demektir. Amacımız; halkımızın merak ettiklerini yanıtlamak” dedi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semih Mun’da yaptığımız bu etkinlikte belli bir konu yok. Halkımız istediği soruları soracak. Biz de onlara bilgiler vereceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER