“Kadir Gecesi, mübarek gecelerin en anlamlısıdır”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Kadir Gecesi, kurtuluş, rahmet ve bağışlanma vesilesi ile mübarek gecelerin en anlamlısıdır” dedi.

“Kadir Gecesi, mübarek gecelerin en anlamlısıdır”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında 11 ayın sultanı Ramazan Ayı içerisinde yer alan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin bütün İslam alemine mutluluk ve huzur getirmesini diledi.

Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “İçinde pek çok hayır ve bereketi barındıran, manevi haz ve mutluluğun zirveye ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecemizi idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi gönül dünyamızın huzur bulması için bir fırsattır Kadir Gecesi, kurtuluş, rahmet ve bağışlanma vesilesi ile mübarek gecelerin en anlamlısıdır. Bu mübarek gecede tüm dünyada barış ve kardeşliğin hakim olması ve zulüm altında bulunan kardeşlerimizin huzur ve refahı için dua edelim. Bayram sevincine sayılı günlerin kaldığı bu mübarek gece Kuran'ı Kerim'i kalbimizin semasına yeniden indirelim. Bu vesilelerle tüm hemşehrilerimin, ülkemizin ve İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor, tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER