Kale Kaymakamı Samet Serin göreve başladı

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Kastamonu'nun Devrekani Kaymakamlığı’ndan Denizli’nin Kale Kaymakamlığı’na atanan Samet Serin, göreve başladı.

Kale Kaymakamı Samet Serin göreve başladı

Kastamonu'nun Devrekani Kaymakamlığı görevindeyken Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Denizli’nin Kale Kaymakamlığı’na atanan Samet Serin, ilçeye gelerek göreve başladı.

Göreve; kurum müdürleri ile gerçekleştirdiği toplantıyla başlayan Kaymakam Serin, yaptığı açıklamada; tarihi mirasa sahip Kale'ye hizmet edecek olmaktan onur, mutluluk ve heyecan duyduğunu söyledi.

Kendisini bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanı ve İçişleri Bakanı olmak üzere tüm yetkililere teşekkür eden Kaymakam Serin, şunları kaydetti:

“Kale'de devletimizin son yıllarda yaptığı çalışmalar sürdürülecektir. Vatandaşların can ve mal güvenliği ile huzurunun 7 gün 24 saat koruyucusu olmaya daha güçlü bir şekilde devam edilecek. İş ve istihdam yaratılması bir diğer önceliğimiz olacak. İşsize, engelliye, ihtiyaç sahibi ailelere, kadınlara yönelik sosyal, ekonomik çalışmalar ve projeler diğer önceliğimiz olacak.”

Amaçlarına ulaşırken çalışma anlayışlarına da değinen Kaymakam Serin, açık, şeffaf ve hesap verilebilirliğin ön planda olacağını vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ertus
ali ertus - 5 ay Önce

basarilar dilerim Allah utan dirmasin kaymakamim

SIRADAKİ HABER