KANSERİ CENNET'TE YENDİ

KANSERİ CENNET'TE YENDİ

Denizli’de oturan 2 çocuk babası 51 yaşındaki Hüseyin Keser, 1 yıl önce akciğer kanseri oldu. Bir yandan tedavisi sürerken, bir yandan da Çal’ın Aşağıseyit Mahallesi’ndeki Hamzaoğulları Tarihi Su Değirmeni Çiftliği’nde organik gıda tüketti, temiz hava da yaşadı. Sonunda kanseri yendi. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Çal’ın temiz havası, suyu ve toprağı hastalarımıza şifa olabiliyor” dedi.
Denizli’de oturan ve aslen Çallı olan Hüseyin Keser’e 1 yıl önce akciğer kanseri tanısı kondu. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi başladı. Kemoterapi ve radyoterapi seansları devam ederken, Denizli Devlet Hastanesi’nde de yardımcı tedavi hizmeti aldı.
“ÇİFTLİKTE YENİDEN DOĞDUM”
Hüseyin Keser, Aşağıseyit Mahallesi’ndeki Hamzaoğulları Tarihi Su Değirmeni Çiftliği’ne yerleşti. Burada 4 ay yaşadı. Organik yumurta, köy yoğurdu, köy peyniri ve bol bol et tüketti. Sabah kahvaltısında bile organik patlıcan ve organik domates yediğini söyleyen Keser, “Yapılan tahliller sonucu kanseri tamamen yendiğim ortaya çıktı. Doktorlar bile şaşırdı. Dökülen sakal ve saçlarım yeniden çıktı. Çok mutluyum. Çiftliğin sahibi Süleyman Yayan’a teşekkür ediyorum. Çiftlikte yeniden doğdum” dedi.
BAŞKAN; “ÇAL’IN HAVASI TEMİZ”
Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, hemşehrisi Hüseyin Keser’in kanserle yaptığı mücadeleyi kazanmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek, “Çal’ın temiz havası, suyu ve toprağı hastalarımıza şifa olabiliyor. Şehirlerin stresli ortamından uzak bir hayat sunan bölgemize kanser ya da benzeri hastalıklarla mücadele edilmesi için hastane bile yapılabilir. Özel sektör böyle bir yatırım düşüncesinde olursa, biz belediye olarak her türlü kolaylığı sağlarız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186