Kaptan Akyüz; “Hedef ligde kalmak”

Yeni sezon hazırlıklarına Afyon’da devam eden Denizlispor’da Kaptan Mehmet Akyüz, çok çalışmaları gerektiğini belirterek, “Hedefimiz ligde kalmak. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Ligi 15. Bitirdiğin zaman, Denizlispor için iyi bir sonuç” ifadelerini kullandı.

Kaptan Akyüz; “Hedef ligde kalmak”

Yukatel Denizlispor’da Kaptan Mehmet Akyüz, yeni sezonun Denizli ve Denizlispor’un için hayırlı olmasını diledi. “İnşallah sakatlıksız, kazasız belasız bir sezon olur” diyen Kaptan, “ Zor bir döneme giriyoruz. 1. Lig’den çok daha üst seviyede olan bir ligde oynayacağız. Çok çalışmamız lazım. Hedefimiz ligde kalmak. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Denizlispor için 15. Bitirdiğin zaman iyi bir sonuç. Sonuçta Süper Lig’de oynuyorsunuz düşmediğin sürece, benim için başarı” dedi.

“RODALLEGA ÇOK ŞEY KATACAK”

Rodallega’nın kendilerine çok şey katacağını aktaran Akyüz, “ Süper Lig’de oynayacağımız için iyi futbolcuların geleceği zaten belli. Yarın Rodallega gibi farklı isimlerde bize katılacak. Rekabet olmazsa olmaz. İyi futbolcular gelmeli. Rodallega’da bize çok şey katacaktır. İnşallah bize ayak uydurur ve hep birlikte takımı iyi yerlere götürürüz” diye konuştu.

“HEP ZOR MAÇLAR OLACAK”

“Cefasını çektik, sefasını da sürelim” diyerek sözlerine devam eden Akyüz, “İlk geldiğim sezonu ligden düşme durumu vardı. Çok uğraştık ve takımı ligde tuttuk. Geçen sene de şampiyon yaptık. Çok emeğimiz var. Açıkçası cefasını çektik, sefasını da sürelim. İnşallah güzel bir sezon olurda, geçmişte verdiğimiz mücadeleye değer” dedi. Taraftarlara da mesaj gönderen Akyüz, 1-2 mağlubiyette bize küsmesinler diyerek, “Burası 1. Lig değil. Hep zor maçlar olacak. Yanımızda olsunlar. Ligde kalacağız zaten. İnşallah devamlı Süper Lig’de oluruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER