KARABAŞ HOROZ'UN CAN'INI ALDI

KARABAŞ HOROZ'UN CAN'INI ALDI

Bu sezon hakemlerden yana şansı bir türlü tutmayan Denizlispor’a bir darbede Altınordu karşılaşmasının hakemi Onur Karabaş’tan geldi.
Altınordu karşılaşmasının 37. dakikasında kırmızı kart görerek gelecek hafta oynanacak olan MKE Ankaragücü deplasmanında cezalı duruma düşen Kerem Can, Onur Karabaş’ın son kurbanı oldu.
37. dakikasında hızlı gelişen Altınordu atağında Barış Alıcı’yı yarı sahanın hemen yanındaki taç çizgisinin önünde düşüren Kerem Can Akyüz’a kırmızı kartını çıkaran hakem Onur Karabaş büyük bir skandala imza attı.

OYUNCULAR İNANAMADI
Karabaş’ın ani gelişen Altınordu atağında rakibine çelme takma isteyen Kerem Can’ın hareketinin kırmızı kartla cezalandırılması tartışmalara yol açtı. Tecrübeli oyuncu sarı kart beklerken çıkan kırmızı kart karşısında ise sadece gülmekle yetindi. Yaptığı müdahalenin sertlik içermediğini düşünen Kerem, çıkan kırmızı kart kararının ardından çaresizce sahayı terk etti. Denizlisporlu futbolcuların yoğun itirazları ise sonuç getirmedi.
Bu arada yedek kulübesinde görevli olan yönetim kurulu üyesi Hikmet Olgun’da yoğun itirazlar bulundu. Olgun’u karşılaşmasının 4. hakemi zor sakinleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER