Karaca, Denizli'de coşkuyla karşılandı

CHP 37. Olağan Genel Kurultayı sonrası İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Bozkurt İlçesi’nde coşkuyla karşılandı. Karaca'yı bando ile karşılayan heyette; 5 belediye başkanı da yer aldı.

25 Temmuz' da gerçekleştirilen CHP 37. Olağan Genel Kurultayı sonrası Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Bozkurt İlçesi’nde karşılandı.

Karşılamaya; Honaz, Babadağ, Serinhisar, Bozkurt ve Dazkırı Belediye Başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Başkanlar tarafından çiçek takdim edilen Karaca, bando ekibinin çaldığı İzmir Marşı ve Onuncu Yıl Marşı eşliğinde alkışlarla Bozkurt Belediyesi’ne girdi.

Burada kendisini karşılamaya gelenler ile sohbet eden Karaca, Denizli ve CHP adına önemli bir sorumluluğun içine girdiklerini belirtti. Karaca; “Memleketimiz için hayırlısı olsun. Öncelikle Cumhuriyet Halk Partime, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na partideki büyüklerime, yanımda duran herkese hepinizin huzurunda teşekkür ederim. Artık Denizli için, ülkemiz için büyük bir özveri ve gayretle çalışmaya başlayacağız” şeklinde konuştu. Belediye Başkanları Yüksel Kepenek, Ali Atlı, Birsen Çelik, Hüseyin Gemi ve İsmail Taylan ise partinin A kadrosu içerisinde Denizli ve Ege bölgesini temsil eden, başarılı bir kadın siyasetçinin olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Karaca, daha sonra Denizli'ye hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211