KARACA; “DERMAN BELEDİYECİLİĞİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Aday belirleme çalışmaları kapsamında Sakarya’ya giden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, ‘Derman Belediyecilik’ anlayışını hayata geçireceklerini söyledi.

KARACA; “DERMAN BELEDİYECİLİĞİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, genel merkezin görevlendirmesiyle aday belirleme çalışmaları için Sakarya'ya gitti. Karaca'yı Sakarya’da CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan da eşlik etti. İki gün süren programa CHP Sakarya İl Başkanlığı'ndan başlayan Karaca ve beraberindekiler, CHP Heyeti Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır ve İl Yöneticileri ile birlikte Sakarya Muhtarlar Federasyonu'nda muhtarların görüşlerini dinledi.

Kentteki sivil toplum örgütleri meslek odaları ve platformların beklenti ve taleplerini alan Karaca ve beraberindekiler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile İnşaat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti. Programın ikinci gününde Adapazarı Merkez İlçe Başkanlığı’nda partililerin görüşlerini alarak programa başlayan Karaca ve beraberindekiler; Erenler, Serdian, Arifiye ve Sapancı İlçe Başkanlıkları’nda ziyaretlerini sürdürdü.

İki gün boyunca kentin nabzını tuttuklarını söyleyen Karaca; “Farklı kesimlerin görüşlerini aldık geniş bir mutabakatla çalışmalarımızı sürdürdük. Derman belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. CHP örgütümüzün toplumun farklı kesimlerinin beklenti ve önerilerine raporumuzda yer vereceğiz. Vatandaşın derdine derman olacak politikaları hayata geçirmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211