Karaca, Sarayköy’de açıklama yaptı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Sarayköy Belediyesi önünde basın açıklamasında bulundu.

Karaca, Sarayköy’de açıklama yaptı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Sarayköy Belediyesi önünde CHP Sarayköy Belediye Başkan Adayı Cengiz Demirci, CHP’li belediye meclis üyeleri ve vatandaşlarla birlikte basın açıklaması yaptı.

Karaca, CHP olarak 1 Nisan 2014 ‘ten 2018 yılı sonuna kadar satılmış olan Sarayköy Belediyesi arazileri ve taşınmazları konusunda bilgilendirmek için toplandıklarını söyledi.

Karaca; “Cumhuriyet Halk Partili Belediye Meclis üyelerimiz, sizlerin ödedikleri vergilerin, Sarayköy Belediyesinin ve halkının olan taşınmazların akıbetini araştırmak ve haklarınızı korumakla sorumludur” dedi.

SARAYKÖY BELEDİYESİNİ 10 MİLYON TL BORÇLANDI

Karaca, CHP’li Sarayköy Belediye Meclis üyeleri tarafından Belediyenin borcunun ne olduğu hakkında verilen soru önergesine yazılı cevap vermek yerine 10 milyon TL civarında borcu olduğu cevabının sözlü olarak verildiğini ifade etti.

“AK Parti’nin yandaşı olan firmalara ciddi satışlar yapıldığı belgelerde yer almaktadır.” diyen Karaca, “AK Parti reklamlarında Sarayköy yeniden kazanacak diye vaatte bulunuyor. 5 yıldır Sarayköy kaybetti siz kazandınız! 31 Martta Sarayköy’e, halka kazandıracak yerel yönetim anlayışıyla CHP gelecek ve bunların hepsinin hesabını tek tek soracak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211