Karaca’dan Denizli tanıtımına katkı

PTT’nin hatıra pulu kampanyasına Denizli pullarıyla katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Amacımız Denizlimizin tanıtımına katkı sağlayabilmek” dedi.

Karaca’dan Denizli tanıtımına katkı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, PTT’nin hatıra pulu kampanyasına Denizli pullarıyla katıldı.

Bastırdığı PTT pullarında, Denizlili Fotoğraf Sanatçısı Zeki Akakça’nın çektiği ve kendilerine paylaşım izni verdiği Denizli fotoğrafları yer aldığını söyleyen Karaca, “Amacımız Denizlimizin tanıtımına katkı sağlayabilmek. Özel olması için de bugüne kadar çok sayıda fotoğrafıyla Denizli’nin farklı özelliklerini, zenginliğini yansıtan karelere imza atan Zeki Akakça’nın çektiği fotoğrafların yer almasının ve Türkiye’nin dört bir yanına gönderilerde Pamukkale, Tripolis, Hierapolis Antik Kenti fotoğrafları yer alacak. Fotoğraf Sanatçısı Zeki Akakça’ya bu özel fotoğrafları paylaşması, ilimizin tanıtımına destek için katkı sağlaması nedeniyle teşekkür ediyorum. Hatıra pullarının yer aldığı ilk gönderimizi de kendisine ulaştırdık. Kültür, sanat ve tanıtımın iç içe geçtiği, pandeminin ağır koşullarının ortadan kalktığı bir yılda umarım Denizlimiz cazibe merkezi olmayı sürdürür. Hafızalarda Denizli; turizmi, tarihi ve doğal güzellikleriyle yer almaya devam eder” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER