KARACAN DENİZLİ'Yİ DİNLEMEYE GELDİ

KARACAN DENİZLİ'Yİ DİNLEMEYE GELDİ

Bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek ve sivil toplum kuruluşları temsicileriyle buluşmak amacıyla Denizli’ye gelen AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, “Denizli'nin kahrını, yükünü çekenleri dinlemeye geldik” dedi.

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Denizli’de faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle buluşarak onları dinledi. Polisevi’nde düzenlenen toplantıya Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Taşevli, ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı. Toplantının açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Bugün burada sivil toplum örgütlerinin öneri ve sorunlarını konuşmak için bir araya geldik” diye konuştu.

“DENİZLİ'Yİ DİNLEMEYE GELDİK”
Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ise, “STK'lardan sorumlu genel başkan yardımcısı olarak Denizli'yi dinlemeye geldik. Denizli'nin kahrını, yükünü çekenleri dinlemeye geldik. Denizlimizde muhakkak bakanımız var. Başkanlarımız var. Biz birinci ağızdan sizleri dinleyerek, sorunlarınızı Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a iletmeye geldik. Siz mesleklerinizde bu ülkeye hizmet ederken, biz de siyasi olarak hizmet veriyoruz. Bu ülkenin bütünlüğü ile geleceği ile ilgilenen herkesle yan yana yürümeye devam edeceğiz. Denizli'den bugün güzel anıları ve bilgileri inşallah Genel başkanımıza ulaştıracağız" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211