Karamanlıoğlu’ndan kadınlara destek

Merkezefendi Kadın Kooperatifi, Denizli ve İzmir Efes Rotary Kulübü tarafından düzenlen ‘Çalışma Hayatında Çeşitlilik Fırsat Eşitliği Ve Kapsayıcılık Paneli’nde hazırladıkları doğal ürünleri sergiledi. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören ürünlerden satın alan Colossae Termal Otel’in sahibi Abdurrahman Karamanlıoğlu, kadınlara destek oldu.

Karamanlıoğlu’ndan kadınlara destek

Denizli Rotary Ve İzmir Efes Rotary Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği ‘Çalışma Hayatında Çeşitlilik Fırsat Eşitliği Ve Kapsayıcılık Paneli’, Denizli Colossae Termal Otel’de yapıldı. Merkezefendi Kadın Kooperatifi de hazırlamış olduğu doğal ürünleri panelde sergiledi. Katılımcılar tarafından yoğun ilgi gören ürünlerden satın alan Colossae Termal Otel’in sahibi Abdurrahman Karamanlıoğlu, kadınlara destek oldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan iş insanı Karamanlıoğlu; “Bu organizasyona çok önceden hazırlandık. Başarılı da bir organizasyon oldu. Organizasyonu yapanlara da teşekkürlerimi iletiyorum. Biz de onlara layık olmaya çalışıyoruz. Rotaryen olarak Türkiye’nin birçok yerinden misafirlerimiz var. Bu otelin sayesinde Denizli’yi tanıtmış oluyoruz. Burada kalan ürünleri, manevi desteğin yanında maddi destek olmak adına satın aldım. Bu şekilde kadınlarımızı onore etmiş olduk. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a bu aktivitesinden ve kadınlara göstermiş olduğu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER